User experience

Raktinių žodžių medis

Dizainas

Tekstas

Svetainių kūrimas – net ir išrankiausių klientų poreikiams

Internetinės svetainės kūrimas – gana sudėtingas procesas, kuriuo ne visada galima pasirūpinti patiems. Norintys užtikrinti tikrai puikų rezultatą gana dažnai nusprendžia kreiptis į specialistus – puslapių kūrimas yra gana populiari paslauga, tad visuomet galima rasti tinkamiausią šios paslaugos teikėją. Viskas, ką reikia padaryti, tai tiesiog atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai tikrai leis pasirinkti tinkamiausias sprendimus. Taigi, ką svarbiausia įvertinti?

 

Peržiūrėkite darbų pavyzdžius

Dažna kompanija, siūlanti internetinių svetainių kūrimą, turi savo puslapį, kuriame galima rasti darbų pavyzdžių. Būtent tai gali padėti įvertinti darbuotojų profesionalumą, ir apsispręsti, kokia pasirinkimo galimybė bus pačia geriausia, galėsite kur kas paprasčiau. Peržiūrėti pateiktus darbų pavyzdžius palanku ir dėl to, kad tai padeda paprasčiau įsivaizduoti, kokio internetinio puslapio norėtumėte.

Puslapių kūrimo kaina

Gana dažnai teiraujamasi, kiek gali kainuoti puslapių kūrimas, tačiau tai visada priklauso nuo konkrečios situacijos. Svetainės kūrimo kaina priklausys nuo jos sudėtingumo, termino, per kurį turi būti atliekami darbai, ir konkrečios bendrovės, kurios paslaugomis nuspręsite pasinaudoti. Paslaugų teikėjų internetinėse svetainėse gali būti pateikiami preliminarūs įkainiai, tad visada galima palyginti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos įmonės.

Klientų atsiliepimai

Visada norima, kad puslapių kūrimas būtų atliekamas sklandžiai ir kokybiškai, tad palanku pasidomėti, kokias kompanijas gali rekomenduoti klientai. Taip pat galite ieškoti atsiliepimų, kurių internetinėje erdvėje rasite tikrai daug.

Per kiek laiko bus sukurta svetainė?

Natūralu, kad sudėtingesnių puslapių kūrimas trunka ilgiau, tačiau terminas gali priklausyti ir nuo pasirinktos bendrovės užimtumo. Prieš užsakydami jus dominančias paslaugas galite pasidomėti, kiek laiko tai gali trukti, ir priimti tam tikrą sprendimą galėsite dar paprasčiau. Kai kurios kompanijos gali pasiūlyti ir skubų svetainių kūrimą, tad pasidomėkite tokia galimybe.

Papildomos paslaugos

Gali būti siūlomas ne vien tik puslapių kūrimas, bet taip pat ir įvairios papildomos paslaugos (logotipų kūrimas, seo optimizacija, ir t.t.) Kuo platesnis bus teikiamų paslaugų spektras, tuo greičiau galėsite pristatyti sukurtą svetainę savo klientų ratui, taigi, toks kriterijus taip pat gali būti labai svarbus.

Kilo klausimų? Susisiekite!